7 Prírodných spôsobov ako sa zbaviť akné

Organicka strava1, Prejdite na organickú rastlinnú stravu.

Organická zelenina je zbavená pesticídov a fungicídov. Potom, čo do nášho tela tieto látky dostanú, tieto a ostatné chemikálie znečistia našu krv a spôsobujú problémy – v našom prípade akné. Vyhnite sa preto akýchkoľvek spracovaných potravín.

 

 

 

 

akne mliecne vyrobky mlieko2, Odstráňte mlieko a mliečne výrobky zo stravy.

Kravské mlieko je plné rastových hormónov, ktoré teľatá potrebujú, až sa stanú sebestačnými. To je presne rovnaké mlieko, ktoré neskôr ľudia konzumujú. Tieto hormóny bolo zistené ako potencionálnou príčinou hormonálnej nerovnováhy v raste a vývoji ľudského tela, čo vedie k nárastu telesnej hmotnosti a sú hlavným spúšťačom tvorby akné.

 

 

 

 

dostatok vody dehydratacia akne3, Pite množstvo vody.
Udržať svoje telo plne hydratované vám pomôže zaviť sa toxínov, ktoré môžu byť v krvi a vaša koža sa stáva viac hladkou a žiarivejšou. Pite čistú vodu v malých dúškoch počas celého dňa.

 

 

 

 

 

 

 

akne detoxikacia napoj4, Skúste detoxikačné šťavy.

Šťava zložená z ovocia a zeleniny má čistiace účinky a posilní a urýchli proces detoxikácie. Skúste každé ráno piť šťavu po dobu najmenej piatich dní a držať sa stravy založenej na  zdravých potravinách aspoň na obed a večeru.
Ingrediencie pre moju základných šťavy sú:

  •      2 zelerove stonky,
  •      ½ uhorky,
  •      2 jablká,
  •      1 kelový list
  •      1 kus zázvoru
  •      zopár lístkov koriandra

jablkovy ocot akne5, Použite prírodný toner.
Zmiešajte 1 diel surového organického nefiltrovaného jablčného octu s 3 dielmi filtrovanej vody. Naneste ju na tvár s vatovým tampónom dvakrát denne, ráno a pred spaním. Áno, budete cítiť vôňu ocotu na chvíľu, ale stojí to za to. Plus zápach zmizne, akonáhle sa zmes vysuší!

 

 

 

 

 

 

Akne spanok

 

6, Dbajte na dostatok spánku.
Uistite sa, že budete spať najmenej 7 až 8 hodín v noci. To to umožní, aby vaše telo začalo pracovať na prirodzenej detoxikácii, ktorá sa biologicky koná počas noci.

 

 

 

 

 

 

 

joga zdravie pre akne7, Cvičte jógu.
Jóga vám pomôže vyrovnať svoje nálady a cítiť sa istejšie, keď čelíte svojej novej životnej zmene, a zároveň vám pomôže znížiť stresu. Živte nie len svoje telo ale aj ducha! :)

One thought on “7 Prírodných spôsobov ako sa zbaviť akné”

  1. Pingback: 7 Prírodných spôsobov ako s...
  2. Trackback: 7 Prírodných spôsobov ako s...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *