Vlastný moč na akné? (Urinoterapia a akne)

Moč sa skladá z 95% vody a je považovaný za sterilnú metódu čistenia tváre. Začnite močením, potom použite nádobu na zachytenie vášho moču. Moč by mal byť bez glukózy, veľkých proteinov, baktérií a ketónov. Pokiaľ nemáte infekciu (baktérie), nie ste diabetik (ketóny a glukóza), atkinsonovu diétu alebo iné (ketóny), potom by ste nemali mať žiadne negatívne vedľajšie účinky z použitia moču na pokožku, pokiaľ ste samozrejme zdravý jedinec.

Dosiahnem touto metódou pozitívne výsledky?

akne liecba mocom

Urinoterapia a akne

Táto otázka má u každého iné účinky a preto je na každom z nás aby sme to pokiaľ-možno vyskúšali na vlastnú päsť. Tiež množstvo vody, ktoré prijímate neovplyvní sterilitu moču, bude len o to viac koncentrovaná. Taktiež sa neodporúča skladovanie moču, pretože pri usadné ma koncentrovaný moč potenciál k vzniku baktérií.

Moč má antibakteriálne a protizápalové účinky. Dokáže liečiť širokú škálu chorôb od vážnych kožných ochorení, cez ekzémy alebo akné. Medzi hlavné výhody patrí zmienka, že patrí k liečeniu, ktoré si môžete na seba sami vyskúšať a to zadarmo! Urina (moč) býva súčasťou drahých kozmetických prípravkov.

Táto liečba môže byť aplikovaná zvnútra (prečisťovanie organizmu pitím moču) alebo taktiež zvonku (nanesením moču na vatu). Pri liečení touto metódou sa odporúča preštudovať si niektorú z odborných kníh o urinoterapii. Samozrejmosťou by mala byť úprava stravy a taktiež je nutné brať do ohľadu lieky, ktoré užívate (napr. Antikoncepcia) nakoľko môžu výsledky zreteľne kaziť.

Akne vlastny moc

Anonymné skúsenosti ľudí, ktorí skúsili urinoterapiu.

„Mám 23 rokov a posledných 6 mesiacov sa moja pokožka len a len zhoršovala. Vinila som za to hormonálne zmeny v mojom tele, pretože som sa snažila jesť zdravo po celú dobu. Vyskúšala som niekoľko desiatok spôsobov ako zmierniť a zbaviť sa akné, taktiež som skúšala homeopatiká. Určite to poznáte – nič nefungovalo. Rozhodla som sa vyskúšať liečbu močom po dobu 3 dní a vidím na sebe rozdiel. Na čele sa mi znížil zápal, pupienky na nose oveľa rýchlejšie miznú a najviac ma potešilo zníženie začerveniania a zužovanie pórov. Začínam vidieť jasnejšiu zmenu niektorých častí mojej tváre a hlavne čela. Naďalej chcem pokračovať v terapii močom, ale nechcem o tom radšej nikomu rozprávať. (Pokiaľ viete, čo tým myslím…). Koho by zaujímalo, či si „čúrate“ na tvár? O tom nemá nikto vedieť a je to skvelé „kožné“ tajomstvo na krajšiu tvár.“

„Moje výsledky boli úžasné. Pupienky zmizli do dvoch dní. Tiež moja koža má oveľa jemnejšiu štruktúru a póry sú menej viditeľné. Moja dcéra mi pochválila zdravú žiarivú pokožku, tak som jej prezradila moje tajomstvo. Obe používame (vlastný) moč. Začnem umytím vlastnej tváre, potom zachtím na vatový tampón kúsok svojho moču. Prebytočný moč vyžmýkam a potriem si tampónom tvár a nechám pôsobiť na noc.“

„Skúsil som urinoterapiu. Zvykol som načúrať do malej nádoby, ktorú som uložil na niekoľko hodín do chladničky. Namočil som malú časť servítky a potrel vyrážky. Nechal som pôsobiť celý deň a v kombinácií so slnkom som zaznamenal okamžité výsledky.“

„Snažil som sa vyskúšať túto leičbu na dva dni a výsledky sa dostavili. Vyskúšal som všetko Od Pro-Active cez Duac gél. Nič nefungovalo. Bol som natoľko zúfalý, že som to skúsil s potieraní tváre močom. Neznie to najlepšie. Trpel som ťažkým akné a na mojich 28 rokoch by tomu tak už nemalo byť. Môžem odporučiť túto liečbu, má okamžité účinky v porovnaní s chemickými prostriedkami na liečbu akné. „Kto nevyskúša, nikdy nevie!“ “.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *